autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 21.12 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 21.12 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 21.13 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 21.17 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 21.17 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 21.18 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 21.19 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 21.20 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 21.21 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 21.23 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 21.24 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 21.26 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 21.28 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 21.28 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 21.29 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 21.31 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 21.32 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 21.33 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 21.34 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 21.37 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 21.38 | Reissigova | z 100 | |
❘ | × 21.39 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 21.41 | Charvatská | z 100 | |
❘ | × 21.42 | Slovanské náměstí (Chodská) | z 101 | |
❘ | × 21.43 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 21.44 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 21.46 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 21.47 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 21.48 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 21.49 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 21.50 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 21.50 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 21.51 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 21.52 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 21.53 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 21.55 | Jundrov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06701. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 05.00 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @