autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 7.07 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 7.08 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 7.09 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 7.10 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 7.11 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 7.13 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 7.14 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 7.15 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 7.16 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 7.17 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 7.18 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04611. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 14.38 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @