autobus 41 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
41 | odjezd 7.30 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 7.31 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 7.32 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 7.33 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 7.33 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | × 7.34 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 7.35 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 7.36 | Olšanského | z 101 | |
❘ | 7.37 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 7.38 | Žilkova | z 101 | |
❘ | × 7.39 | Černohorská | z 101 | |
❘ | × 7.40 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
❘ | × 7.41 | Kouty | x 101 | |
❘ | × 7.42 – 7.44 | Mácova | z 101 | |
❘ | × 7.46 | Maříkova | z 101 | |
❘ | příjezd 7.48 | Ivanovice, Globus | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04102. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 14.07 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @