autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 21.42 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 21.42 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 21.43 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 21.47 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 21.47 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 21.48 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 21.49 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 21.50 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 21.51 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 21.53 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 21.54 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 21.56 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 21.58 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 21.58 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 21.59 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 22.01 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 22.02 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 22.03 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 22.04 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 22.07 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 22.08 | Reissigova | z 100 | |
❘ | × 22.09 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 22.10 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 22.12 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 22.13 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 22.14 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 22.16 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 22.17 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 22.18 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 22.19 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 22.20 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 22.20 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 22.21 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 22.22 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 22.23 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 22.25 | Jundrov | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06705. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @