autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 7.27 | Jundrov | 101 | |
❘ | 7.28 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 7.29 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 7.31 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 7.32 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 7.33 | Štursova | z 101 | |
❘ | 7.34 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 7.36 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 7.37 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 7.39 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 7.40 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | × 7.41 | Charvatská | z 100 | |
❘ | 7.43 | Štefánikova | x 100 | |
❘ | × 7.44 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 7.46 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 7.48 | Reissigova (Sportovní) | z 100 | |
❘ | × 7.50 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 7.52 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 7.53 | Schodová | z 100 | |
❘ | 7.55 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | 7.57 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 7.57 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 7.59 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 8.02 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 8.03 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 8.05 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 8.06 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 8.07 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | 8.09 | Konopná | x 100 | |
❘ | 8.11 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 8.12 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 8.16 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 8.17 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 8.19 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06707. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.05 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @