tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 4.49 | Řečkovice | 101 | |
❘ | × 4.50 | Filkukova | x 101 | |
❘ | × 4.51 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 4.52 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 4.53 | Tylova | x 101 | |
❘ | 4.54 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 4.56 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 4.57 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 4.58 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 4.59 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 5.00 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 5.01 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 5.02 | Antonínská | 100 | |
❘ | 5.04 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 5.07 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 5.10 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 5.11 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 5.13 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 5.14 | Václavská | x 100 | |
❘ | 5.16 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 5.18 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 5.19 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 5.20 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 5.22 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 5.24 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 5.25 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 5.27 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 5.28 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 5.29 | Branka | z 101 | |
❘ | × 5.30 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 5.31 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 5.33 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 5.34 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | × 5.36 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 5.37 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 5.39 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2+EVO2, obsaditelnost 320 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00118. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 21.53 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @