autobus N97 / 44 / 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
N97 | odjezd 4.37 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 4.38 | Stamicova | x 101 | |
❘ | × 4.39 | Glinkova | x 101 | |
❘ | × 4.39 | Borodinova | z 101 | |
❘ | × 4.40 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 4.41 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 4.42 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 4.43 | Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | |
❘ | × 4.44 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 4.45 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 4.45 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 4.46 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
44 | 4.47 – 4.48 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 4.49 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 4.51 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 4.53 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | 4.55 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 4.57 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 4.58 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 5.00 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | × 5.01 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 5.05 | Škroupova | x 100 | |
❘ | × 5.06 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 5.07 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 5.10 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 5.13 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 5.15 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 5.18 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 5.19 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 5.20 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | × 5.21 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 5.22 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 5.23 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 5.24 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 5.25 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 5.26 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 5.29 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 5.30 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 5.32 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 5.33 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 5.34 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 5.36 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 5.37 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 5.39 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 5.40 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 5.41 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 5.42 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 5.43 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 5.44 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 5.45 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 5.46 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 5.47 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 5.48 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 5.50 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 5.51 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 5.53 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 5.54 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 5.56 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 5.57 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 5.59 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 6.01 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 6.03 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04406. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 08.28 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @