autobus 65 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
65 | odjezd 7.12 | Řečkovice, nádraží | 101 | |
❘ | × 7.13 | Kronova | z 101 | |
❘ | 7.15 | Řečkovice, hřbitov | 101 | |
❘ | 7.16 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | 7.17 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 7.18 | Olšanského | z 101 | |
❘ | × 7.19 | Renčova | z 101 | |
❘ | 7.21 | Nadační | x 101 | |
❘ | × 7.22 | V Újezdech | z 101 | |
❘ | 7.23 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 7.24 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 7.25 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | příjezd 7.28 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06506. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 15.17 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @