tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 8.47 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
❘ | 8.49 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 8.50 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 8.54 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 8.55 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 8.56 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 8.58 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 9.00 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 9.01 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 9.02 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 9.03 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 9.04 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 9.05 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 9.06 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 9.08 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, Anitra/LF2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01101. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 15.34 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @