tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 8.05 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 8.06 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 8.07 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 8.08 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 8.10 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 8.11 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 8.12 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 8.13 | Branka | z 101 | |
❘ | 8.14 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 8.16 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 8.17 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 8.18 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 8.21 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 8.22 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 8.23 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 8.24 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 8.27 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 8.29 | Václavská | x 100 | |
❘ | 8.30 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 8.33 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 8.35 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 8.37 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 8.39 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 8.41 | Antonínská | 100 | |
❘ | 8.42 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 8.44 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 8.45 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 8.46 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 8.47 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 8.48 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 8.50 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 8.51 | Tylova | x 101 | |
❘ | 8.52 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 8.54 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 8.55 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 8.57 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2+EVO2, obsaditelnost 320 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00118. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 19.22 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @