autobus 78 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
78 | odjezd 18.55 | Židenice, nádraží | 100 | |
❘ | 18.58 | Stará osada | 100 | |
❘ | ❘ | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 19.01 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 19.02 | Juliánov | z 100 | |
❘ | × 19.03 | Malá Klajdovka | z 101 | |
❘ | × 19.04 | Čejkovická | z 101 | |
❘ | × 19.05 | Bořetická | z 101 | |
❘ | × 19.06 | Mutěnická | z 101 | |
❘ | × 19.07 | Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 19.08 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 19.09 | Mikulovská | z 101 | |
❘ | × 19.10 | Strnadova | z 101 | |
❘ | × 19.11 | Elplova | x 101 | |
❘ | × 19.12 | Horníkova | x 101 | |
❘ | × 19.13 | Podbělová | x 101 | |
❘ | × 19.14 | Molákova | z 101 | |
❘ | 19.16 | Jírova | 101 | |
❘ | × 19.17 | Náměstí Karla IV. | x 101 | |
❘ | × 19.18 | Karolíny Světlé | z 101 | |
❘ | × 19.19 | Muzeum dopravy | z 101 | |
❘ | × 19.20 | Letecká | z 101 | |
❘ | × 19.20 | Holzova | z 101 | |
❘ | × 19.22 | Malečkova | z 101 | |
❘ | × 19.23 | Slatina, rozcestí | z 101 | |
❘ | × 19.25 | Krejčího | z 101 | |
❘ | × 19.25 | Přemyslovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 19.26 | Křehlíkova | z 101 | |
❘ | × 19.28 | Řípská | z 101 | |
❘ | × 19.29 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 19.30 | Za Křížem | z 101 | |
❘ | × 19.32 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 19.33 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 19.34 | U Viaduktu | z 101 | |
❘ | × 19.35 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 19.36 | Šromova | z 101 | |
❘ | × 19.37 | Zámecká | z 101 | |
❘ | × 19.39 | Modřice, Decathlon | z 510 | |
❘ | × 19.40 | Modřice, XXXLutz | z 510 | |
❘ | příjezd 19.45 | Modřice, Olympia | 510 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07809. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.55 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @