autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 16.46 | Vranov, smyčka | 310 | |
❘ | × 16.47 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
❘ | × 16.50 | Vranov, myslivna | z 310 | |
❘ | × 16.51 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
❘ | × 16.54 | Útěchov | z 101 | |
❘ | × 16.54 | Rozcestí | z 101 | |
❘ | × 16.56 | U Buku | z 101 | |
❘ | × 16.57 | U Jezírka | z 101 | |
❘ | × 16.58 | Lesní školka | z 101 | |
❘ | × 16.59 | Malinová | z 101 | |
❘ | 17.01 | Klarisky | x 101 | |
❘ | × 17.01 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 17.02 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 17.03 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 17.04 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 17.05 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 17.07 | Haškova | 101 | |
❘ | 17.08 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 17.09 | Fillova | z 101 | |
❘ | 17.10 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 17.11 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 17.14 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 17.16 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 17.18 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 17.20 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 17.22 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 17.22 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 17.24 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 17.25 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 17.27 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 17.28 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05720. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 13.27 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @