tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 9.20 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 9.21 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 9.22 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 9.23 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 9.25 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 9.26 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 9.27 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 9.28 | Branka | z 101 | |
❘ | 9.29 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 9.31 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 9.32 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 9.33 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 9.36 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 9.37 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 9.38 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 9.39 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 9.42 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 9.44 | Václavská | x 100 | |
❘ | 9.45 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 9.48 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 9.50 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 9.52 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 9.54 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 9.56 | Antonínská | 100 | |
❘ | 9.57 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 9.59 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 10.00 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 10.01 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 10.02 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 10.03 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 10.05 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 10.06 | Tylova | x 101 | |
❘ | 10.07 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 10.09 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 10.10 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 10.12 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00103. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 12.25 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @