autobus 40 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
40 | odjezd 6.33 | Úzká (u Tesca) | 100 | |
❘ | 6.35 | Soukenická | x 100 | |
❘ | 6.36 | Křídlovická (Nové sady) | x 100 | |
❘ | × 6.40 | Holandská | z 100 | |
❘ | × 6.41 | Bidláky | z 100 | |
❘ | 6.44 | Ústřední hřbitov (Jihlavská) | x 101 | |
❘ | × 6.45 | Krematorium (Jihlavská) | z 101 | |
❘ | 6.46 | Kejbaly (Jihlavská) | x 101 | |
❘ | 6.47 | Stará nemocnice | x 101 | |
❘ | 6.50 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
❘ | 6.51 | Univerzitní kampus | x 101 | |
❘ | příjezd 6.52 | Bohunice, Studentská | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04003. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 23.12 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @