noční autobus N95 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
N95 | odjezd 23.05 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
❘ | × 23.05 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
❘ | × 23.06 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 23.07 | U Viaduktu | z 101 | |
❘ | × 23.08 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 23.09 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 23.10 | Revoluční | x 101 | |
❘ | × 23.11 | Glocova | x 101 | |
❘ | × 23.12 | Ivanovické náměstí | x 101 | |
❘ | × 23.13 | Popelova | z 101 | |
❘ | × 23.14 | Ráječek | z 101 | |
❘ | × 23.16 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 23.17 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 23.18 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 23.19 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 23.20 | Železniční | z 100 | |
❘ | × 23.21 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 23.23 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 23.26 – 23.30 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 23.31 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 23.33 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | × 23.34 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | ❘ | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
❘ | × 23.36 | Žlutý kopec | x 100 | |
❘ | × 23.37 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
❘ | × 23.37 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
❘ | × 23.39 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 23.40 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 23.41 | Lesní | z 101 | |
❘ | × 23.41 | Kluchova | z 101 | |
❘ | × 23.42 | Raisova | z 101 | |
❘ | × 23.43 | Čtvrtě | x 101 | |
❘ | × 23.44 | Koniklecová | x 101 | |
❘ | × 23.45 | Oblá | x 101 | |
❘ | příjezd 23.46 | Nový Lískovec, Kamenný vrch | x 101 | |
Jede v pracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní noční autobus, solo, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 09501. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 23.28 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @