autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 17.42 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 17.43 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 17.44 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 17.48 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 17.49 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 17.50 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | × 17.51 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 17.52 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 17.53 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 17.55 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 17.56 | Vlhká | x 100 | |
❘ | příjezd 17.58 | Hlavní nádraží (u viaduktu) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06701. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 08.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @