trolejbus H24 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
H24 | odjezd 11.15 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | ❘ | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 11.17 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | ❘ | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | ❘ | Veslařská | z 101 | |
❘ | ❘ | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 11.21 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 11.23 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | ❘ | Lipová | x 100 | |
❘ | × 11.26 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | příjezd 11.29 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: trolejbus, 14Tr, obsaditelnost 80 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 02401. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 08.31 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @