autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 16.50 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 16.51 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 16.52 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 16.53 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 16.54 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 16.55 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 16.57 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 16.59 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 17.02 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 17.03 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 17.03 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 17.06 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 17.07 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 17.08 | Fillova | z 101 | |
❘ | 17.09 | Loosova | x 101 | |
❘ | 17.10 | Haškova | 101 | |
❘ | × 17.12 | Kupkova | z 101 | |
❘ | × 17.13 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 17.14 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 17.15 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 17.16 | Rozárka | z 101 | |
❘ | příjezd 17.17 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05721. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.59 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @