autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 17.34 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
❘ | × 17.34 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 17.35 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 17.36 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 17.37 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 17.38 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 17.40 | Haškova | 101 | |
❘ | 17.41 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 17.42 | Fillova | z 101 | |
❘ | 17.43 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 17.44 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 17.47 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 17.49 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 17.51 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 17.53 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 17.55 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 17.55 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 17.57 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 17.58 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 18.00 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 18.01 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05721. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 00.22 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @