tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 19.47 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | × 19.48 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | × 19.49 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 19.50 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 19.52 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 19.53 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 19.54 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 19.55 | Branka | z 101 | |
❘ | 19.56 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 19.58 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 19.59 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 20.00 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 20.03 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 20.04 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 20.05 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 20.06 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 20.08 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 20.10 | Václavská | x 100 | |
❘ | × 20.11 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 20.14 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 20.16 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 20.18 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 20.20 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 20.21 | Antonínská | 100 | |
❘ | 20.22 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 20.24 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | × 20.25 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 20.26 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 20.27 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 20.28 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 20.30 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | × 20.31 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 20.32 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 20.34 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 20.35 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 20.37 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2+EVO2, obsaditelnost 320 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00118. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 00.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @