autobus 78 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
78 | odjezd 14.33 | Židenice, nádraží | 100 | |
❘ | 14.37 | Stará osada | 100 | |
❘ | ❘ | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 14.41 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 14.42 | Juliánov | z 100 | |
❘ | × 14.44 | Malá Klajdovka | z 101 | |
❘ | × 14.45 | Čejkovická | z 101 | |
❘ | × 14.46 | Bořetická | z 101 | |
❘ | × 14.47 | Mutěnická | z 101 | |
❘ | 14.48 | Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 14.49 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 14.50 | Mikulovská | z 101 | |
❘ | × 14.51 | Strnadova | z 101 | |
❘ | 14.53 | Elplova | x 101 | |
❘ | 14.54 | Horníkova | x 101 | |
❘ | 14.55 | Podbělová | x 101 | |
❘ | × 14.56 | Molákova | z 101 | |
❘ | 14.58 | Jírova | 101 | |
❘ | 14.59 | Náměstí Karla IV. | x 101 | |
❘ | × 15.00 | Karolíny Světlé | z 101 | |
❘ | × 15.01 | Muzeum dopravy | z 101 | |
❘ | × 15.02 | Letecká | z 101 | |
❘ | × 15.02 | Holzova | z 101 | |
❘ | × 15.04 | Malečkova | z 101 | |
❘ | × 15.05 | Slatina, rozcestí | z 101 | |
❘ | × 15.07 | Krejčího | z 101 | |
❘ | 15.07 | Přemyslovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 15.08 | Křehlíkova | z 101 | |
❘ | × 15.10 | Řípská | z 101 | |
❘ | × 15.11 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 15.12 | Za Křížem | z 101 | |
❘ | 15.14 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 15.15 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 15.16 | U Viaduktu | z 101 | |
❘ | 15.18 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 15.19 | Šromova | z 101 | |
❘ | × 15.20 | Zámecká | z 101 | |
❘ | × 15.22 | Modřice, Decathlon | z 510 | |
❘ | × 15.23 | Modřice, XXXLutz | z 510 | |
❘ | příjezd 15.28 | Modřice, Olympia | 510 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07807. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.23 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @