tramvaj 9 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
9 | odjezd 15.45 | Židenice, Juliánov | 100 | |
❘ | 15.46 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | 15.47 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | 15.48 | Buzkova | x 100 | |
❘ | 15.49 | Geislerova | x 100 | |
❘ | 15.51 | Životského | x 100 | |
❘ | 15.53 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 15.54 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 15.57 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 15.58 | Zelný trh | 100 | |
❘ | 16.00 | Náměstí Svobody | 100 | |
❘ | 16.02 | Česká (před kostelem) | 100 | |
❘ | 16.03 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 16.04 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 16.06 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 16.08 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 16.09 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 16.10 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 16.11 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 16.12 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 16.13 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 16.14 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 16.16 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00920. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 01.11 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @