autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 12.30 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 12.31 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 12.32 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 12.33 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 12.34 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 12.36 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 12.37 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 12.38 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 12.39 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 12.40 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 12.41 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04611. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 09.20 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @