tramvaj 1 / 7 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 6.16 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
❘ | × 6.17 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 6.18 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 6.20 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 6.22 | Václavská | x 100 | |
❘ | 6.23 | Hybešova | x 100 | |
7 | 6.26 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 6.28 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 6.30 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
❘ | 6.32 | Körnerova | x 100 | |
❘ | 6.34 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | 6.36 | Jugoslávská (◂ ▸ Cejl) | 100 | |
❘ | 6.37 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 6.38 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 6.39 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 6.40 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 6.41 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 6.42 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 6.43 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 6.45 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00705. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @