autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 13.38 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 13.39 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 13.40 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 13.41 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 13.42 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 13.43 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 13.44 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 13.45 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 13.47 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 13.48 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 13.49 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04611. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 22.26 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @