autobus 41 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
41 | odjezd 8.43 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 8.44 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 8.45 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 8.46 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 8.47 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | × 8.48 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 8.49 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 8.50 | Olšanského | z 101 | |
❘ | 8.51 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 8.53 | Žilkova | z 101 | |
❘ | × 8.54 | Černohorská | z 101 | |
❘ | × 8.55 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
❘ | × 8.56 | Kouty | x 101 | |
❘ | × 8.57 | Mácova | z 101 | |
❘ | × 8.59 | Maříkova | z 101 | |
❘ | příjezd 9.01 | Ivanovice, Globus | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04102. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 08.20 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @