autobus 64 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
64 | odjezd 21.38 | Maloměřice, Červený písek | 100 | |
❘ | × 21.38 | Podzimní | z 100 | |
❘ | × 21.39 | Jarní | z 100 | |
❘ | × 21.40 | Železniční stavitelství | z 100 | |
❘ | × 21.41 | Zimní I | z 100 | |
❘ | × 21.42 | Zimní II | z 100 | |
❘ | × 21.43 | Depo ČD | z 100 | |
❘ | × 21.43 | Kulkova | z 100 | |
❘ | × 21.44 | Podsednická | z 100 | |
❘ | × 21.46 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 21.47 | Svatoplukova | z 100 | |
❘ | 21.49 – 21.51 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 21.52 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | × 21.53 | Tomáškova | z 100 | |
❘ | × 21.54 | Uzavřená | z 100 | |
❘ | × 21.55 | Jílkova | z 100 | |
❘ | × 21.56 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 21.57 | Životského | x 100 | |
❘ | × 21.59 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 22.00 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 22.01 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 22.03 – 22.05 | Konopná | x 100 | |
❘ | 22.07 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 22.08 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 22.10 | Ráječek | z 101 | |
❘ | × 22.11 | Popelova | z 101 | |
❘ | × 22.12 | Prodloužená | z 101 | |
❘ | × 22.12 | V Aleji | z 101 | |
❘ | × 22.13 | Holásky | z 101 | |
❘ | × 22.14 | V Rejích | z 101 | |
❘ | × 22.16 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 22.17 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
❘ | příjezd 22.19 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06409. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 10.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @