trolejbus 39 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
39 | odjezd 12.15 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | |
❘ | × 12.15 | Soukopova | z 100 | |
❘ | × 12.16 | Kampelíkova | z 100 | |
❘ | 12.18 | Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | |
❘ | 12.18 | Žlutý kopec | x 100 | |
❘ | × 12.19 | Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | |
❘ | 12.21 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
❘ | 12.22 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | příjezd 12.24 | Komenského náměstí | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03907. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 23.32 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @