tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 16.36 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 16.36 | Semilasso (Kosmova do centra) | 101 | |
❘ | 16.39 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 16.40 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 16.41 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 16.42 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 16.43 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 16.44 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 16.45 | Antonínská | 100 | |
❘ | 16.47 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 16.49 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 16.52 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 16.53 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 16.56 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 16.58 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.59 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 17.01 | Celní | 100 | |
❘ | × 17.04 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 17.05 | Běloruská | 101 | |
❘ | 17.06 | Švermova | 101 | |
❘ | 17.07 | Osová | 101 | |
❘ | 17.08 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 17.09 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 17.11 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00612. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 01.08 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @