tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 17.46 | Komárov | 101 | |
❘ | × 17.46 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 17.47 | Železniční | z 100 | |
❘ | × 17.48 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 17.50 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 17.53 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 17.54 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 17.55 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 17.59 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 18.00 | Grohova | 100 | |
❘ | 18.02 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | × 18.04 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 18.06 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 18.07 | Tererova | x 100 | |
❘ | × 18.08 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 18.10 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 18.11 | Červinkova | x 101 | |
❘ | × 18.12 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 18.14 | Technologický park | 101 | |
Jede poslední nepracovní den (neděle) před pracovním dnem v období univerzitní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01202. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 02.53 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @