trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 6.09 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 6.10 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | 6.11 | Lipová | x 100 | |
❘ | 6.12 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 6.13 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 6.14 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 6.15 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 6.16 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 6.17 | Borodinova | z 101 | |
❘ | 6.18 | Glinkova | x 101 | |
❘ | 6.19 | Stamicova | x 101 | |
❘ | 6.21 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 6.22 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 6.22 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 6.23 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | příjezd 6.25 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03712. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 14.57 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @