autobus 78 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
78 | odjezd 17.33 | Židenice, nádraží | 100 | |
❘ | 17.37 | Stará osada | 100 | |
❘ | ❘ | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 17.41 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 17.42 | Juliánov | z 100 | |
❘ | × 17.44 | Malá Klajdovka | z 101 | |
❘ | × 17.45 | Čejkovická | z 101 | |
❘ | × 17.46 | Bořetická | z 101 | |
❘ | × 17.47 | Mutěnická | z 101 | |
❘ | 17.48 | Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 17.49 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 17.50 | Mikulovská | z 101 | |
❘ | × 17.51 | Strnadova | z 101 | |
❘ | 17.53 | Elplova | x 101 | |
❘ | 17.54 | Horníkova | x 101 | |
❘ | 17.55 | Podbělová | x 101 | |
❘ | × 17.56 | Molákova | z 101 | |
❘ | 17.58 | Jírova | 101 | |
❘ | 17.59 | Náměstí Karla IV. | x 101 | |
❘ | × 18.00 | Karolíny Světlé | z 101 | |
❘ | × 18.01 | Muzeum dopravy | z 101 | |
❘ | × 18.02 | Letecká | z 101 | |
❘ | × 18.02 | Holzova | z 101 | |
❘ | × 18.04 | Malečkova | z 101 | |
❘ | × 18.05 | Slatina, rozcestí | z 101 | |
❘ | × 18.07 | Krejčího | z 101 | |
❘ | 18.07 | Přemyslovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 18.08 | Křehlíkova | z 101 | |
❘ | × 18.10 | Řípská | z 101 | |
❘ | × 18.11 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 18.12 | Za Křížem | z 101 | |
❘ | 18.14 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 18.15 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 18.16 | U Viaduktu | z 101 | |
❘ | 18.18 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 18.19 | Šromova | z 101 | |
❘ | × 18.20 | Zámecká | z 101 | |
❘ | × 18.22 | Modřice, Decathlon | z 510 | |
❘ | × 18.23 | Modřice, XXXLutz | z 510 | |
❘ | příjezd 18.28 | Modřice, Olympia | 510 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07809. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 18.37 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @