autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 16.27 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
❘ | 16.28 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | 16.29 | Lesnická | x 100 | |
❘ | × 16.30 | Bieblova | z 100 | |
❘ | × 16.31 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | 16.33 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 16.34 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | × 16.35 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 16.36 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 16.37 | Brechtova | z 101 | |
❘ | příjezd 16.38 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04611. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 17.50 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @