autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 15.34 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
❘ | × 15.34 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 15.35 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 15.36 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 15.37 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 15.38 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 15.40 | Haškova | 101 | |
❘ | 15.41 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 15.42 | Fillova | z 101 | |
❘ | 15.43 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 15.44 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 15.47 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 15.49 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 15.51 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 15.53 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 15.55 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 15.55 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 15.57 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 15.58 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 16.00 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 16.01 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05725. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 13.59 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @