tramvaj 9 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
9 | odjezd 22.54 | Židenice, Juliánov | 100 | |
❘ | 22.55 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 22.56 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | × 22.57 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 22.58 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 22.59 | Životského | x 100 | |
❘ | × 23.01 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | × 23.02 | Vlhká | x 100 | |
1 | 23.05 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 23.06 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 23.08 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 23.09 | Václavská | x 100 | |
❘ | 23.11 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 23.13 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 23.14 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 23.15 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, EVO2, obsaditelnost 160 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00707. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 00.52 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @