tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 21.08 | Řečkovice | 101 | |
❘ | × 21.09 | Filkukova | x 101 | |
❘ | × 21.10 | Kořískova | x 101 | |
❘ | × 21.11 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 21.12 | Tylova | x 101 | |
❘ | 21.13 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 21.15 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | × 21.16 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | × 21.17 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 21.18 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 21.19 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 21.20 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 21.21 | Antonínská | 100 | |
❘ | 21.23 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 21.25 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 21.28 – 21.30 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 21.31 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | × 21.33 | Hybešova | x 100 | |
❘ | × 21.34 | Václavská | x 100 | |
❘ | 21.36 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 21.38 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 21.39 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | × 21.40 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 21.42 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 21.44 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 21.45 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 21.47 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 21.48 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 21.49 | Branka | z 101 | |
❘ | × 21.50 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 21.51 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 21.53 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 21.54 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | × 21.56 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | × 21.57 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 21.59 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00119. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 16.52 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @