autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 17.50 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 17.51 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 17.52 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 17.53 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 17.54 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 17.55 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 17.57 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 17.59 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 18.02 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 18.03 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 18.03 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 18.06 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 18.07 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 18.08 | Fillova | z 101 | |
❘ | 18.09 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 18.10 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05725. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 08.44 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @