autobus 65 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
65 | odjezd 6.12 | Řečkovice, hřbitov | 101 | |
❘ | 6.13 | Palackého náměstí | x 101 | |
❘ | 6.14 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 6.15 | Olšanského | z 101 | |
❘ | × 6.16 | Renčova | z 101 | |
❘ | 6.18 | Nadační | x 101 | |
❘ | × 6.19 | V Újezdech | z 101 | |
❘ | 6.20 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 6.21 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 6.22 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | příjezd 6.25 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06516. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 04.57 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @