tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 8.20 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 8.21 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 8.22 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 8.23 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 8.25 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 8.26 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 8.27 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 8.28 | Branka | z 101 | |
❘ | 8.29 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 8.31 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 8.32 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 8.33 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 8.36 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 8.37 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 8.38 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 8.39 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 8.42 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 8.44 | Václavská | x 100 | |
❘ | 8.45 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 8.48 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 8.50 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 8.52 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 8.54 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 8.56 | Antonínská | 100 | |
❘ | 8.57 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 8.59 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 9.00 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 9.01 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 9.02 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 9.03 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 9.05 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 9.06 | Tylova | x 101 | |
❘ | 9.07 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 9.09 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 9.10 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 9.12 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00121. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 13.59 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @