tramvaj 2 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
2 | odjezd 16.25 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | 16.26 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | 16.27 | Vojenská nemocnice | x 100 | |
❘ | 16.29 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | 16.31 | Körnerova | x 100 | |
❘ | 16.34 | Malinovského náměstí (divadlo) | 100 | |
❘ | 16.37 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 16.38 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 16.40 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 16.41 | Václavská | x 100 | |
❘ | 16.43 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.44 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 16.46 | Celní | 100 | |
❘ | 16.47 | Hluboká | x 100 | |
❘ | 16.49 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
❘ | 16.51 | Bohunická | x 101 | |
❘ | 16.52 | Ořechovská | x 101 | |
❘ | × 16.53 | Moravanské lány | z 101 | |
❘ | × 16.54 | Moravanská | z 101 | |
❘ | × 16.55 | Modřická cihelna | z 101 | |
❘ | 16.57 | Modřice, Tyršova | x 510 | |
❘ | příjezd 16.59 | Modřice, smyčka | 510 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00216. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 23.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @