autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 16.44 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 16.45 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 16.46 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | × 16.47 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 16.48 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 16.49 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 16.51 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 16.53 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | 16.56 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 16.57 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 16.57 | Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 17.00 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | 17.01 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | × 17.02 | Fillova | z 101 | |
❘ | 17.03 | Loosova | x 101 | |
❘ | příjezd 17.04 | Lesná, Haškova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05726. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 10.59 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @