autobus 43 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
43 | odjezd 7.01 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
❘ | × 7.02 | Na Kovárně | z 101 | |
❘ | × 7.03 | Dohnalova | z 101 | |
❘ | × 7.04 | Útěchovská | z 101 | |
❘ | × 7.05 | Myslivecký stadion | z 101 | |
❘ | × 7.06 | Hamerláky | z 101 | |
❘ | × 7.07 | Sadová | z 101 | |
❘ | × 7.08 | Moskalykova | z 101 | |
❘ | × 7.10 | Högrova | z 101 | |
❘ | × 7.12 | Mojmírovo náměstí | z 101 | |
❘ | příjezd 7.14 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04306. |
www.jrbrno.cz 27.04.2024 09.05 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @