tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 16.57 | Komárov | 101 | |
❘ | 16.58 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 16.59 | Železniční | z 100 | |
❘ | 17.00 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 17.02 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 17.05 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 17.06 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 17.07 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 17.11 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 17.12 | Grohova | 100 | |
❘ | 17.14 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 17.16 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 17.18 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 17.19 | Tererova | x 100 | |
❘ | 17.20 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 17.22 | Skácelova | 101 | |
❘ | 17.23 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 17.24 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 17.26 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01217. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 17.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @