trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 21.16 | Nemocnice Bohunice | 101 | |
❘ | × 21.17 | Univerzitní kampus | x 101 | |
❘ | × 21.18 | Čtvrtě | x 101 | |
❘ | × 21.19 | Koniklecová | x 101 | |
❘ | × 21.20 | Oblá | x 101 | |
❘ | × 21.21 | Kamenný vrch | x 101 | |
❘ | × 21.24 | Jírovcova | x 101 | |
❘ | × 21.24 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | × 21.25 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 21.26 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 21.27 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 21.28 | Stamicova | x 101 | |
❘ | × 21.29 | Glinkova | x 101 | |
❘ | × 21.29 | Borodinova | z 101 | |
❘ | × 21.30 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 21.30 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 21.31 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 21.32 | Anthropos (Pisárecká ▸ do centra) | z 101 | |
❘ | × 21.33 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 21.34 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 21.35 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | příjezd 21.38 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03903. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 23.22 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @