tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 17.49 | Technologický park | 101 | |
❘ | 17.50 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | 17.51 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 17.52 | Skácelova | 101 | |
❘ | 17.53 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 17.54 | Tererova | x 100 | |
❘ | 17.56 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 17.58 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 18.00 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 18.01 | Grohova | 100 | |
❘ | 18.03 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 18.06 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 18.08 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 18.10 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 18.11 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 18.13 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 18.14 | Železniční | z 100 | |
❘ | 18.15 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 18.17 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01217. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 15.48 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @