autobus 57 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
57 | odjezd 16.14 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 | |
❘ | × 16.14 | Rozárka | z 101 | |
❘ | × 16.15 | Štěpánkova | z 101 | |
❘ | × 16.16 | Panská lícha | z 101 | |
❘ | × 16.17 | U Rozvodny | z 101 | |
❘ | × 16.18 | Kupkova | z 101 | |
❘ | 16.20 | Haškova | 101 | |
❘ | 16.21 | Loosova | x 101 | |
❘ | × 16.22 | Fillova | z 101 | |
❘ | 16.23 | Slavíčkova | x 101 | |
❘ | 16.24 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | ❘ | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | ❘ | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 16.27 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | 16.29 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 16.31 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 16.33 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 16.35 | Údolíček | z 100 | |
❘ | × 16.35 | Akátky | z 100 | |
❘ | × 16.37 | Vlčnovská | z 101 | |
❘ | × 16.38 | Prušánecká | z 101 | |
❘ | 16.40 | Bzenecká | 101 | |
❘ | příjezd 16.41 | Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 05728. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 11.48 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @