trolejbus 39 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
39 | odjezd 10.30 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | |
❘ | × 10.30 | Soukopova | z 100 | |
❘ | × 10.31 | Kampelíkova | z 100 | |
❘ | 10.33 | Vaňkovo náměstí (Tvrdého) | x 100 | |
❘ | 10.33 | Žlutý kopec | x 100 | |
❘ | × 10.34 | Tvrdého (Tvrdého) | z 100 | |
❘ | 10.36 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
❘ | 10.37 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | příjezd 10.39 | Komenského náměstí | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03910. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 05.42 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @