autobus 41 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
41 | odjezd 13.22 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 13.23 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 13.24 | Tylova | x 101 | |
❘ | 13.25 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 13.26 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | × 13.27 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | 13.28 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 13.30 | Olšanského | z 101 | |
❘ | 13.31 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 13.33 | Žilkova | z 101 | |
❘ | × 13.34 | Černohorská | z 101 | |
❘ | × 13.35 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
❘ | 13.36 | Kouty | x 101 | |
❘ | × 13.37 – 13.41 | Mácova | z 101 | |
❘ | × 13.43 | Maříkova | z 101 | |
❘ | příjezd 13.45 | Ivanovice, Globus | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, solo2dLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: ČSAD Tišnov, kurz 30204. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 01.50 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @