tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 16.48 | Technologický park | 101 | |
❘ | 16.49 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | 16.50 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 16.51 | Skácelova | 101 | |
❘ | 16.52 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 16.53 | Tererova | x 100 | |
❘ | 16.55 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 16.57 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 16.59 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 17.00 | Grohova | 100 | |
❘ | 17.02 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 17.05 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 17.07 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 17.09 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 17.10 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 17.12 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 17.13 | Železniční | z 100 | |
❘ | 17.14 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 17.16 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01201. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 05.17 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @