tramvaj 4 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
4 | odjezd 18.14 | Husovice, Tomkovo náměstí (Dukelská) | 100 | |
❘ | 18.15 | Náměstí Republiky | x 100 | |
❘ | 18.16 | Vozovna Husovice | x 100 | |
❘ | 18.18 | Mostecká | x 100 | |
❘ | 18.19 | Trávníčkova | x 100 | |
❘ | 18.21 | Tkalcovská | x 100 | |
❘ | 18.23 | Körnerova | x 100 | |
1 | 18.26 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 18.28 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 18.30 | Antonínská | 100 | |
❘ | 18.31 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 18.33 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 18.34 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 18.35 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 18.36 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 18.37 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 18.39 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 18.40 | Tylova | x 101 | |
❘ | příjezd 18.42 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, KT8, obsaditelnost 230 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00402. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 16.32 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @